ptal İade ve Değişim

İptal, İade ve Değişim

Atelyeelizi.com.tr Sanal Mağaza’da satışa sunulan aksesuarların fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, elinize aldığınızda siz de göreceksiniz

Bununla birlikte, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Atelyeelizi.com’a 15 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.Bildirim için iletişim formu’nu kullanabilirsiniz.

Atelyeelizi.com.tr üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında Web sitemizden değiştirebilirsiniz.

Ürün değişimi yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Atelyeelizi.com.tr’den onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

0